Shōrai no sedai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?


Chalima Uzumaki

Goto down

Chalima Uzumaki Empty Chalima Uzumaki

Příspěvek pro Anonymní Mon Feb 17, 2014 2:40 pm

Jméno postavy : Chalima
Přezdívka : Chali
Charakter : Odvážný. Milovník žen, Bojové povahy, Průbojný, Psychycky silný
Pohlaví : Muž
Sensei : Yarida Sorai
Věk : 25
Hodnost : Akatsuki
Klan : Uzumaki
Kekkei genkai: Garasu
Specializace Postavy - Ninjutsu
Má rád : Ženy, alkohol, Boj, Vůdčí pozici
Nemá rád : Soutěže, daně, podřízenost
Strach : Prohra
Podstata : Doton, Katon
Vesnice : -
Popis postavy : Viz obr.
Životopis : Vyrůstal jsem v poklidném městečku s jednoduchým ale přesto těžko dosažitelným snem. Umět plně ovládat svou sílu a Garasu. Pilně jsem trénoval na Akademii. Jen jsem přišel domů trénoval jsem seč jsem mohl. Matka a Otec si o mne dělali starost já je uklidňoval ale až jednou…
Tentokrát jsem trénoval na opuštěné skalce vedle vesnice. Zkoušel jsem techniku Garasu Nami no danpen. Střepy se bohužel rozletěli do stran a staly se neovladatelnými. Jeden střep velký jako silná větev mě odhodil opodál. Probudil jsem se v nemocnici kde mi vysvětlili smutnou zprávu. Má matka zemřela žalem a otec vše co měl rozprodal na mojí záchranu. Mé šance na přežití byly mizivé…
Opustil jsem vesnici a na chvíli se stal Nunkeninem. Chodil jsem po světě. Kradl co jsem mohl abych přežil… Až jednou jsem narazil na organizaci jménem Akatsuki. Zpočátku mě nechtěl příjmout ale když jsem jim ukázal svou sílu kterou jsem tak pracně piloval o samotě neváhali mne příjmout.

Ninja výbabva : Akatsuki plášť, velká zásoba sklářského písku, Akatsuki prsten, Pár výbušných lístků
Dovednostní body :
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 2
Genjutsu/Obrana – 0/2

Kenjutsu- 4

Inteligence - 5

Síla - 3

Rychlost - 4

Chakra - 5

Ruční pečetě - 2

Ovládání Kekkei genkai - 6

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chalima Uzumaki Empty Re: Chalima Uzumaki

Příspěvek pro Kuro Mon Feb 17, 2014 6:32 pm

POVOLENO
Kuro
Kuro
Kage
Kage

Poèet pøíspìvkù : 553
Join date : 08. 02. 14

https://narutogame.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru