Shōrai no sedai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?


Haiiro no Kaze- techniky- TATO POSTAVA JE MRTVÁ

Goto down

Haiiro no Kaze- techniky- TATO POSTAVA JE MRTVÁ Empty Haiiro no Kaze- techniky- TATO POSTAVA JE MRTVÁ

Příspěvek pro Anonymní Sun Feb 09, 2014 7:20 pm

San:
Fushoku ha (Žravá čepel)- kyselina, která vzejde z mé ruky se utvaruje do podoby čepele, která neřeže,nýbrž leptá a je jaksi ,,tekutá"

Sasu sukōpionzu(Štíři bodec)- z ruky mi vyjede štíři bodec plný jedu (kyseliny)

San sasori(Kyselinový štír)- vyvolán štíra tvořeného kyselinou, jež mi bude chvíli pomáhat v boji. Po tomto úkonu budu velice vyčerpaný.

Genzai no shakunetsu(Spalující proud)- proud kyseliny vyvržený z mých úst. Tady asi není dál co vysvětlovat.

San roketto(Kyselinová raketa)- kyselina vyvržená z mojí dlaně naplní raketu do mojí zbraně z části kyselinou, která se při dopadu rozplizne do všech stran

San bakudan(Kyselinová nálož)- kyselina vyvržená z mojí dlaně naplní můj granát z části kyselinou, která se po dopadu rozplizne do všech stran
Kinjutsu:
Hottobaburu(Žahavá bublina)- ze země nabobtná velká bublina, ze které se vyřine hromada kyseliny, která zatopí blízké okolí (supernamáhavé a vysilující)
Sansei ame(Kyselý déšť)- z úst vychrlím do vzduchu velké množství kyseliny, která v podobě kapek začne padat k zemi jako kyselý déšť a leptat na co narazí (supernamáhavé)

Raiton:
Burū· sutorīku(Modrý blesk)- krátký výboj modrého blesku vycházejícího z mého zápěstí
Doton:
Chīsana kurētā(Malý kráter)- Vytvoří pod nepřítelem malý kráter, což ho může zdržet, ale nijak mu neublíží
Suiton:
Kuriareiku(Průzračné jezírko)- vytvoří malé jezírko s pitnou vodou






Naposledy upravil Haiiro no Kaze dne Wed Feb 12, 2014 5:28 pm, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Haiiro no Kaze- techniky- TATO POSTAVA JE MRTVÁ Empty Re: Haiiro no Kaze- techniky- TATO POSTAVA JE MRTVÁ

Příspěvek pro Kuro Sun Feb 09, 2014 7:34 pm

POVOLENO
Kuro
Kuro
Kage
Kage

Poèet pøíspìvkù : 553
Join date : 08. 02. 14

https://narutogame.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru