Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?


Akuma Saito

Goto down

Akuma Saito

Příspěvek pro Akuma Saito za Fri Apr 04, 2014 9:33 pm

Jméno postavy : Akuma Saito
Přezdívka : Aku
Charakter : Klidný, přísný, odhodlaný, vtipný
Pohlaví : Muž
Sensei : Mangatsu Saito
Věk : 19
Hodnost : ANBU
Klan :
1) Jméno klanu : Saito
3) Specializace klanu - Ninjutsu, Genjutsu
4) Historie klanu -
Historie klanu začíná zhruba po Třetí velké válce Shinobi. V těchto dobách se ukázal klan, ovládající temnou podstatu Světa, Yin. Klan známý jménem Shikanamiro, obávaný klan, který však již neměl moc členů a jak plynul čas, bylo to jen a jen horší. Jedinou záchranou bylo připojení se ke Konoze. Ženy z tohoto klanu byli i přes svoji krutou moc velmi oblíbené zejména u mužů, a jako partnery si vybírali často členy klanu Uchihů.
Tímto křížením vzniklo Kekkei Genkai, které se později nazývalo jedním názvem Aishado. Doujutsu, které dokázalo ovládat Yin pomocí očí a vytvářet velmi silná Genjutsu, ale vše má svoji slabinu a toto  doujutsu jich mělo tolik, že většina uživatelů Aishada nedokázali svoje oči plně ovládnout, těm co se to však povedlo se dostalo ohromné moci, která je však okrádala o jejich život, který se často krátil, tudíž většinou se lidé nedožívali věku přesahujícího čtyřiceti let.
Klan slouží laojálně Konoze a Shinobi z tohoto klanu bývají velmi obávaným nepřítelem při souboji. Nejvyšší ctí je pro lidi z tohoto klanu dosáhnout titulu ANBU.
Kekkei genkai:
Toto Kekkei Genkai vzniklo se spojením dvou partnerů, jeden z klanu Uchiha a jeden z klanu Shikanamiro. Tímto spojením vzniklo zcela nové Kekkei Genkai, které dostalo název Aishadō a zachovalo si pár základních rysům které byli typické jak pro Uchihy, tak pro Shikanamiry.
Začnu nejprve s tím, jak se toto doujutsu probouzí. Styl probuzení je také emočním uvolněním, ale probíhá trochu odlišně. Chce-li někdo probudit tuto oční techniku, musí v sobě najít svoji zlou stránku, musí někomu velmi ublížit, ale to neznamená, že jej musí zabít. Probudí-li v sobě Yin, jeho chakra se trochu změní a v mozku proběhne zkrat, který se dotkne očních nervů a sama a chakra do očí proudí mnohem více než na jiných místech. Ať už má čočku jakékoliv barvy, v první fázy se jejich barva změní do černa, je to důsledek toho, že chakra ovlivněná podstatou Yin se dostane do každého místa v jeho čočce, kde začne uvolňovat svoji vlastní temnotu. Podobně jako Sharinngan má tři fáze (Něco jako tomoe), což také po Sharinnganu zdědil.
První Fáze- Itami
Itami je první fáze, které se dá dosáhnout. V této fázy je uživatel této oční techniky schopen vidět v nepříteli jeho zlý "potenciál". Podobně jako Sharinngan dokáže vidět chakru, nevidí však chakru, ale temnout "hmotu" uvnitř druhého. Dokáže tím odhadnout zhruba to, jakou temnou stránku nepřítel má. Zároveň tím samozřejmě vidí i svého nepřítele, i když se snaží maskovat. Další schopností toho to Doujutsu ve fázi Itami je ta, že Doujutsu naprosto igoruje všechny techniky či výbavu, která by měla za následek sníženou viditelnost nebo slepotu. Nevýhodou této fáze je ta, že uživatel po deaktivaci doujutsu zhruba 5 minut nemá barvocit, může za to fakt, že chakra z očí se stahuje zpět z čoček do vnitřního nervu oka.
Druhá Fáze- Mezame
Po aktivaci této fáze se do očí opět vlije chakra, ale tentokrát se chakra vlije i do žil v bělmu, které normálně nejdou vidět. Jakmile se tam chakra vlije, žily z bělma vystoupají a získají černou barvu. V této fázi má uživatel po aktivaci nutkání někomu strašně ublížit. Tato fáze dovoluje uživateli využívat veškeré stíny ze svého okolí a tvarovat je dle svého uvážení bez skládání pečetí. Stíny porušují fyzikální zákony, tedy ve světle nezmizí. Klíč úspěchu je v tom, že stínům toto doujutsu vdechuje "život", tedy chakru s Yin podstatou, která je stále, a to zejména na světle. Stíny se chovají jako loutky, musí být ovládány, ale stačí pouhým pohledem. Pokud se stíny dostanou mimo dosah zraku uživatele, začnou postrádat rozkazy a po chvíli sami zmizí. Druhou schopností, kterou toto doujutsu dává je zatemnění zraku nepřítele. Funguje to tak, že za pomocí očního kontaktu je nepřítelův oční nerv stlačený tak, že do mozku neposílá informace o tom, co vidí. Není to genjutsu, ale princip uvolnění z této techniky je stejný jako u genjutsu, stačí uvolnit na chvíli přítok chakry do mozku. Až v této fázi dokáže uživatel stíhat sledovat nepřítelovi pohyby, avšak ne kopírování technik. Po deaktivaci této fázi se chakra, která se vrací zpět do oka, z části usazuje v žilách v očích a ucpává žilky, což má za příčinu časté pálení očí, při používání silných technik souvisejících s tímto Kekkei Genkai je také možnost odumírání očních buněk, což má za příčinu slepotu.
Třetí Fáze- Fukushū
Tato fáze je unikátní. Všichni, kteří chtějí dosáhnout této fáze musí zaplatit velkou daň, zabít svoji matku. Pokud se jim povede matku zabít, jejich podstata Yin dosáhne naprosto jiné úrovně, nejvyšší. Jejich čočka se okamžitě naplní chakrou, která čočku rozloží do spirály, která se po chvíli rozptýlí a splyne s černotou, která pohltí celé bělmo, jediné co můžete vidět je černý povrch, který pohltil úplně celé oko. První schopnost, kterou dává tato fáze je pasivní obrana vůči Taijutsu, Kenjutsu a veškerých obyčejných zbraní. Jakmile se totiž cokoliv přiblíží k uživateli v této fázi, jeho vlastní stín se zhmotní a útoky zastavuje, pokud se mu podaří dotknout nepřítele, dokáže jej na chvíli udržet, zastavit. Druhou schopností této fáze je jedna z unikátních schopností, každý uživatel z unikátních může mít pouze jednu z těchto technik, pokusí-li se ovládnout více unikátních, začne rapidně oslepovat. Unikátní techniky jsou tři.
První technikou je Kage Shusin. Tato technika umožňuje se za pomocí jedné pečetě vyměnit za stín, který vytvořil pomocí své oční techniky. Výměna je otázkou pár setin po složení pečetí.  Nevýhodou této techniky je náročnost na tělesnou výdrž. Pokud není uživatel v dobré kondici, nemusí vydržet takto rychlé cestování a může také omdlít z nedostatku okysličené krve.
Kagekiri je druhá unikátní technika, kterou toto doujutsu poskytuje. Po složení pečetí se ruce uživatele obklopí stínem, která opisuje tvar ruky. Tato technika umožňuje vlastníkovy tvarovou stíny ze svých ruk bez pečetí a navíc bez jakýchkoliv zábran v kreativitě. Dokáže před sebou udělat ze stínu posíleným Yin podstatou štít, který dokáže odrazit až A rank techniku a nebo také zbraň, která projde takřka jakýmkoliv brněním. Pokud se podaří uživatelovi dotknout svého nepřítele, spoutá jej silným stíny, které zabrání jakémukoliv pohybu. Tato technika však zabíjí svého uživatele, neboť Yin chakra se usazuje v těle a ničí všechny buňky, jak dobré, tak špatné. Začíná to v rukách, ale častým užíváním se nemoc rozšiřuje.
Shi no nemuri je třetí unikátní technikou je nejsilnější technikou. Tato technika dokáže uvést nepřítele do klinické smrti. Po očním kontaktu a získáním trochy krve nepřítele uživatel této techniky krev pozře a složí pečetě. Technika začne ovládat mozek, aniž by to nepřítel věděl, mozek začne pomalu uzavírat všechny smysly a nakonec přivede nepřítele do limbu, tzv. klinické smrti. Tato technika potřebuje velké soustředění, a také je náročná na ovládání chakry. Tato technika se dá použít na jedno oko dvakrát, poté oko nenávratně obdrží poškození zrakového nervu v jednom oku, čímž hrozí oslepnutí na jedno či obě oči.

Zanesené cévy a tělo se dá oddalovat pomocí léčebných procesů, ale jen to oddaluje nevyhnutelné. Většina uživatelů se proto nedožívá většího věku než je 45.
Specializace Postavy -
Má rád : Třešně, saké, bolest.
Nemá rád : Kirigakure no Sato, lidi, kteří si pořád na něco stěžují.
Strach : Z nedostatku síly
Podstata : Yin, Katon
Vesnice : Konohagakure no Sato
Popis postavy :

Životopis :
Akuma se narodil do rodiny Saito, která se pyšnila svým doujutsu. Akuma se narodil do rodiny o počtu jednoho bratra, matka a otec. Otec oba dva své syny miloval, ale Akumova bratra Genmu více, z čehož se cítil Akuma značně ukřivděný, protože měl pocit, že jej ostatní přehlíží, což se jako každému malému dítěti nelíbilo.
Jak jeho věk rostl, společně s bratrem se vydali na Akademii, kde jeho bratr exceloval, ne že by byl Akuma špatný, ale na svého bratra prostě neměl, což ho vždycky štvalo, sžíralo to jeho duši a v hlavě se mu rojily myšlenky, které se snažil rychle zahnat z mysli pryč. Akuma byl však na rozdíl od svého bratra více oblíbený v kolektivu, navíc jizva, kterou měl přes oko kvůli nehodě, kterou prodělal ještě v plenách, když si hrál a narazil na ostří kunaie, který se povaloval na stole, zranění naštěstí nebylo hluboké, neboť po kolmém nárazu na kunai se díky jeho tvaru stočil na plochou hranu, mu dodávala určitý respekt v kolektivu, protože nikomu neřekl, jak k jizvě přišel.
Konec Akademie skončil s dobrými výsledky obou, ale Akuma měl o trochu horší než jeho bratr, což mu celá jeho rodina včetně bratra, připomínala velmi často. Hned po dorozdávání čelenek Akuma svého bratra napadl a došlo jak na Taijutsu, tak i na boj s kunaiem. Akumovi se pomohlo bratrovi zasadit ránu, která vypadala poměrně smrtelně, ale nevědomky si Akuma neuvědomil, že při útoku se jeho bratrovi podařilo zasadit Akumovi také velmi vážnou ránu, oba se povalili na zem a trvalo velmi dlouho, troufám si říci, že měsíce, než se Akuma probudil živ a prakticky zdráv, ale jeho bratr na následky zranění zemřel, bolest, kterou Akuma pocítil byla velká, nechtěl svého bratra zabít, i přesto všechno ho bratrsky miloval, tak stejně jako on jeho. V jeho hlavě se najednou něco stalo, oči jej začali pálit a bolestí padl na kolena, než se po pár minutách zvedl a odkulhal k zrcadlu, kde se na sebe zadíval, jeho oči byli jasně černé, tady probudil, Aishado!
Jeho rodiče jej mezitím prohlásili i z bratrem za mrtvého, takže se rozhodl k rodičům vrátit a ukázat jim, že není mrtvý, že stále žije, v tom mu však zabránil někdo s maskou, který již čekal před dveřmi, na ni se jej neptal a jen gestem ruky naznačil ať jde za ním a zavedl jej do místnosti, plné dětí s maskou, do ANBU Root, kde jej ten záhadný muž přijal jako člena, neptal se jej, Akuma stejně neměl na výběr, kdyby se vrátil, došlo mu, že kvůli krvi na jeho rukou by jej stejně vydědili z rodiny, takže bylo lepší, když si mysleli, že je mrtvý.
Do svých šestnácti let pracoval jako ANBU Root a ovládl druhou fázi svého Kekkei Genkai, ale chtěl více, chtěl i legendární třetí fázi, která si však žádala obrovskou daň, zabít vlastní matku, která mu život darovala. Akuma byl však po těch letech schopen udělat cokoliv, jen aby získal větší moc.
Jedné chladné noci, když se jeho matka a dvě její kamarádky ze stejného klanu blížily domů, Akuma ukončil cestu všech třech rychle, tak rychle, že nestihla ani jedna pořádně zareagovat a již ležely na zemi v kaluži krve, Akuma po svém činu zabodl tanto do země, klekl si a za svoji matku se pomodlil, nezasloužila si takovouto smrt, ale ve férovém boji necítil, že by měl velké šance.
Po těch letech v ANBU Root se naučil jak zamaskovat stopy, z jeho uklízení ho však vyrušila podivné tlačení v očích, které přešlo do druhé fáze vývoje jeho očí, legendární třetí fáze.
Po dovršení svých 18 let byl po zásluhách přesunut do ANBU, kde si také velice činil jeden celý rok, nikdo však neznal jeho pravou identitu, ani sám Hokage, pouze to málo, co stálo v dokumentech, avšak velitel ANBU Root se za Akumu zaručil.
Tady začíná Akuma psát další kapitoly svého života.
Ninja výbabva :
Tanto, kunaie, shurikeny, ocelový drát, výbušné lístky, kouřová bomba.
Dovednostní body :
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 3
Genjutsu/Obrana - 6/4

Kenjutsu- 4

Inteligence - 4

Síla - 2

Rychlost - 4

Chakra - 4

Ruční pečetě - 5

Ovládání Kekkei genkai - 6


Naposledy upravil Akuma Saito dne Sat Apr 05, 2014 12:18 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Akuma Saito

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 04. 04. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito

Příspěvek pro Kuro za Sat Apr 05, 2014 11:51 am

Výhrady mám jen k bodům, sniž si alespoň inteligenci, rychlost a chakru
avatar
Kuro
Kage
Kage

Poèet pøíspìvkù : 553
Join date : 08. 02. 14

Zobrazit informace o autorovi http://narutogame.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito

Příspěvek pro Akuma Saito za Sat Apr 05, 2014 12:18 pm

Upraveno
avatar
Akuma Saito

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 04. 04. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito

Příspěvek pro Kuro za Sun Apr 06, 2014 2:53 pm

POVOLENO
avatar
Kuro
Kage
Kage

Poèet pøíspìvkù : 553
Join date : 08. 02. 14

Zobrazit informace o autorovi http://narutogame.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru