Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?


Neromi Uchiha

Goto down

Neromi Uchiha

Příspěvek pro Neromi za Tue Feb 11, 2014 9:22 pm

Jméno : Neromi
Přezdívka : Stín
Charakter : Samotář, obvykle velmi klidný a rozumný
Pohlaví : Muž
Sensei : Neznámý
Věk : 22
Hodnost : Nunkenin
Klan : Uzumaki/Uchiha
Kekkei Genkai : Eternal Mangekyou Sharingan
Specializace Postavy : Ninjutsu
Má Rád : Noc, měsíc, hvězdy, sníh, ticho
Nemá Rád : Hluk, násilí
Strach : Strach sám ze sebe
Podstata : Katon, Suiton, Doton, Raiton, Fuuton
Vesnice : Konoha
Popis Postavy : Viz obrázek

Životopis : Neromiho matka pocházela z klanu Uzumaki a otec z klanu Uchiha.Též měl bratra s kterým skvěle vycházel.Když nastoupil na akademii, tak nebyl úplně oblíbený, protože byl spíše samotář a nikomu moc nevěřil, avšak měl vynikající výsledky v testech a byl velmi schopný.

Brzy přišla první mise.Z počátku nevypadala nijak nebezpečně, avšak celé se to zvrtlo.Cíl mise bylo ochránit a doručit na dané místo pár tajných dokumentů.Avšak cestou celý tým padl do pasti chunninů z Mlžné.Neromi a jeho tým se snažili ze všech sil dokumenty ochránit, ale nepovedlo se jim to a při obraně byl Neromiho nejlepší kamarád velmi těžce zraněn.Neromiho parťák neměl neměl šanci na přežití a jeho bolesti byly čím dál větší ... nakonec Neromiho požádal, aby jeho utrpení ukončil.Neromi zpočátku odmítal jeho požadavek splnit, ale nakonec se slzami v očích jeho poslední přání splnil.Památkou na jeho kamaráda mu zůstal mangekyou sharingan.

Několik měsíců byl uzavřený sám do sebe a odmítal jakkoliv komunikovat či spolupracovat s jeho okolím.Propadal se čím dál víc do svých temných myšlenek a bolestivých vzpomínek na svého kamaráda.Avšak zničeho nic našel oporu v Dan Senju.On se postupně stával jeho nejlepším kamarádem a nakonec pomohl Neromimu úplně se postavit zpět na nohy.Sice měl Neromi stále bolestivé vzpomínky a stále si vyčítal, že nedokázal nic udělat, ale aspoň teď nebyl úplně sám.

Avšak brzy pro Neromiho přišla druhá rána.Mezi Uchihy se objevil nový rozpor a pár jedinců uprchlo z Konohy a stalo se nepřáteli.Nejhorší na tom bylo, že jeden z nich byl jeho bratr.Ale to Neromi nevěděl, že ho čeká ještě něco horšího.

Jednoho dne když se Neromi vrátil domů, tak jen s hrůzou se díval na mrtvá těla svého otce,matky a pár dalších známých.A přímo uprostřed těch mrtvých těl stál jeho bratr.Z jeho zbraně odkapávala krev a chladnokrevně se usmíval.Poté zaútočil na Neromiho, který byl stále v šoku.Neromiho popadl vztek na bratra
a započal s ním velmi dlouhý a namáhavý souboj.Bojovali spolu do svítání a oba byli skoro slepí (Neromiho bratr též v této době měl MS).Nakonec Neromiho bratr padl.Neromi jen s pláčem pozoroval svého bratra na zemi umírat a zapřisáhl se, že všechny Uchihy kteří se vzbouřili a někde se ukrývají najde a všechny zabije.V posledních chvílích života Neromiho bratr vyslovil své poslední přání ... ať si Neromi vezme jeho sharingan a ať tedy pomstí jejich rodinu.A ještě dodal, že ho vše velmi mrzí ... že byl zaslepen touhou po moci.

Ráno když se v Listové zjistilo co se stalo, tak byl Neromi křivě obviněn a měl být poslán do vězení.Jediný kdo mu v těchto chvílích věřil byl Hokage (v této době to byl Dan Senju).S jeho tajnou pomocí Neromi unikl a začal se pomalu mstít.

Avšak vzbouření Uchihové na něj připravili lest.Zaplatili si vraha, který přesvědčivě začal napodobovat Neromiho a začali s jeho pomocí víc a víc špinit Neromiho jméno vražděním nevinných lidí, atd...
Postupem času  Hokage uvěřil lži, že Neromi je šílený vrah a vyhlásil po něm pátrání.Ale i když na to Neromi zůstal úplně sám, tak se nevzdal a i nadále se snaží očistit své jméno ... a dokonat pomstu za svou rodinu.

Ninja Výbava : Katana

Dovednostní Body :

Ninjutsu : 5

Taijutsu : 4

Genjutsu : 4/3

Kenjutsu : 4

Inteligence : 5

Síla : 3

Rychlost : 6

Chakra : 3

Ruční Pečetě : 3

Ovládání Kekkei Genkai : 6


Naposledy upravil Neromi dne Fri Feb 21, 2014 6:29 pm, celkově upraveno 5 krát
avatar
Neromi
Nukenin
Nukenin

Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 10. 02. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Neromi Uchiha

Příspěvek pro Neromi za Tue Feb 11, 2014 9:23 pm

BTW ... předem se omlouvám za chyby ... určitě jich tam je spousta Very Happy
avatar
Neromi
Nukenin
Nukenin

Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 10. 02. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Neromi Uchiha

Příspěvek pro Kuro za Wed Feb 12, 2014 8:34 am

POVOLENO
avatar
Kuro
Kage
Kage

Poèet pøíspìvkù : 553
Join date : 08. 02. 14

Zobrazit informace o autorovi http://narutogame.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Neromi Uchiha

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru