Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?


Chika techniky

Goto down

Chika techniky

Příspěvek pro Anonymní za Tue Feb 11, 2014 2:50 pm

Meiton
Kuchiyose: Soutouja (Ninja přivolá z rukávu dvouhlavou hadí kreaturu, která se může natáhnout na velkou vzdálenost a zaútočit na nepřítele.)

Yami no Hadou (Ninja dokáže vyslat širokou vlnu temné Chakry pomocí pohybu ruky, nebo pouze myšlenkou na to. Technika je dostatečně silná, aby nepřítele odhodila několik metrů.)

Dakoumou (Po přivolání hadů technikou Kuchiyose: Soutouja, můžou tyto hadi vypustit z úst další dva jim podobné hady. Tyto další dva můžou vypustit další dva a ti zase další. Tím se vytvoří velká síť těchto hadů, která slouží k zachycení nepřítele. Každý další vypuštěný had je však menší, než předchozí, takže se postupně zmenšují, čím jsou dál od uživatele.)

Kyouka Shohou: Chakra Chuunyuu (Ninja dokáže temnou Chakru vytvarovat do podoby hadovitých stvoření, které může vyslat ze svého těla do zátylků dobrovolníků a i jim předat na určitou dobu svou elementární podstatu Chakry. Ti pak mohou využívat temné Chakry z těchto hadů. Při každém užití se jim změní těla, která zbělají a pokryjí se černými znaky. Jakmile temná Chakra hadovi dojde, tak zmizí a všechny efekty na zasaženého s ním.)

Masui Sejutsu (Ninja může nechat hadovité tvory techniky Kyouka Shohou: Chakra Chuunyuu někoho pokousat. Jejich kousnutí distribuuje jed do těla oběti.)

Jasenshi (Ninja po užití techniky Kuchiyose: Soutouja splyne s přivolanými hady pomocí techniky Kimera. Takže bude mít na rukách hadí hlavy, ze kterých bude moct střílet rotující projektily s velkou silou nárazu.)

Kichi no genso (Ninja vysaje chakry z okolí (v malém množství, od každého). Rozezná tak elementární podstaty ninjů. Od hodnosti Shinobigashira jí dokáže vysávat v daleko větším množství.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Chika techniky

Příspěvek pro Kuro za Tue Feb 11, 2014 8:04 pm

No, no, POVOLENO hnědě Very Happy
avatar
Kuro
Kage
Kage

Poèet pøíspìvkù : 553
Join date : 08. 02. 14

Zobrazit informace o autorovi http://narutogame.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru