Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?


Chika Hanato

Goto down

Chika Hanato

Příspěvek pro Anonymní za Mon Feb 10, 2014 5:24 pm

Jméno postavy : Chika Hanato
Přezdívka : Chi
Charakter :  Chika sama o sobě říká, že je skvělá herečka. Čas strávený s jejím otcem, v neustálém křiku a námaze, ji naučil nedávat najevo city. Ne, že by je neměla, jen se utvrdila v tom, že ať pláče, křičí nebo se směje, nemá to na nic vliv. V jádru je hodná, snaží se pomáhat a pracuje na sobě, jak nejvíc to jde.
Protože je tak malá a celkově docela roztomilá, působí dost zranitelně a nejistě, ale to je jen milná domněnka. Ve skutečnosti nepolevuje v ničem, co dělá, jde si, za čím potřebuje, nebojí se překážek a stojí nohama pevně na zemi. Vytrvalost a tvrdost, to jsou vlastnosti, které se naučila využívat.
To, že většinou vypadá, jako by vůbec nevnímala, neposlouchala, byla někde mimo, nemá s její pravou povahou nic společného. Většinou se jen neprojeví, ale poslouchá vždy bedlivě, ať jde o cokoliv. Při boji je nebezpečná, ale normálně je tvrdohlavá a to ji dělá nemotornou.
Pohlaví : Žena
Sensei : Nobu Atake
Věk : 16
Hodnost : Jounin
Klan :
1) Jméno klanu :  Hanato
3) Specializace klanu - Ninjutsu
4) Historie klanu -  Klan Hanato nebyl zrovna moc známý. Nebyl ani moc starší. Klan existoval tak 50 let, za ty se prostřídali 3 Kazekagové.  Lidé si žili, poklidný život. Děti si hrály a dospělí se smáli. Nepouštěli se do žádných bitev. KG se mezi Kazekagi a jeho syny a dcerami dědil, tím bylo jisté že nikdy nezanikne.  
Kekkei genkai: Meiton (využívá temné chakry, která je mocnější, než běžná chakra. Díky tomu má větší zásoby chakry. Vlastníci KG se vyznačují tím, že mají na dlaních značky připomínající dva diamanty, při čemž vrchní částí absorbuje techniky, zatímco spodní je vysílá ven.)
Specializace Postavy – Ninjutsu
Má rád : Z dětství jí zůstala láska k cucavým bonbónům ve tvaru písmenek, které si často kupuje a pak skládá. Jinak vlastně celkově sladkosti nijak zvlášť nemusí. Ráda se dívá na Kiru , v noci, ve dne, to je jedno. Nepohrdne ani deštěm. Její oblíbenou hrou je tkanička mezi prsty, s čímž často nevědomky provokuje okolí, protože pak vypadá, že vůbec nevnímá.
Nemá rád :  Pokud se jedná o věci, které ráda nemá, je to hlavně křik a když ji někdo nebere vážně. Nenávidí, když ji lidi podceňují nebo ji rádi říkají nemotoro.
Strach : ze smrti
Podstata :  Meiton
Vesnice : Kiri
Popis postavy : viz. obrázek
Životopis : Minulost:
Písečná bouře. Hluk, jak prudký vítr naráží do okenních tabulek. Úzké, přísně sevřené rty do rovné, zamračené linie, ocelové oči, studenější než ledové železo. Chabý pokus udržet klidnou tvář. Zlost, zklamání, pocit selhání. Syn, následovatel rodu, naděje pro již tak oslabenou rodinu a zatím..? Místo kýženého chlapce, se narodilo „jen“ děvče…
Dostala jméno Chika. První dítě mladého páru hlavní rodiny jednoho neznámého klanu Hanato . Nyní? Upadající rodina o pár členek, kde se slavné Kekkei Genkai Meiton objevilo u hrstky jedinců. Takové zklamání! Růžovovlasá holčička je sice krásná, ale je to dívka, obyčejné děvče, vhodné maximálně k práci v domácnosti. Zklamal… jenže co se dá dělat!
Roky utíkaly, Chi rostla. Dril, trénink, křik. Běžná rutinní záležitost. Čím tvrdší, tím lepší! Chlapec z ní sice nikdy nebude, ale bude tvrdá, zocelená, nelítostná. Koho zajímají pocity malé, hloupé holky..? Trénink, bolest, vstaň a bojuj! A pořád dokola… kdyby ses narodila jako druhá… ale máš Meiton, musíš trénovat, musíš zesílit! Jsi potomkem třetího Kazekage, tak si nezkoušej ztěžovat! Narodila ses s čistou krví, tak se podle toho chovej…
A pak..? Hořké zklamání.. nebo snad vysvobození? Narodil se chlapec, konečně pýcha rodiny! Malý Shion je tiché, neduživé děťátko, ale otec se dme hrdostí. A malá Chika..? Nečekalo se od ní nic světoborného, nečekalo se, že bude shinobi, nečekalo se, že bude chytrá, nečekalo se od ní vlastně nic…
Šesté narozeniny a dárek v podobě akademie. Druhá kolej, konec křiku a tréninku. Zamlklé děvčátko, zvyklé uposlechnout jakýkoliv rozkaz a splnit ho se 100% úspěšností mezi kupou křičících dětí. Příliš rychle vyspělé děcko.. Nikdy si tak úplně nedokázala zvyknout na tu spoustu lidí, co křičí a strkají do sebe, smějí se a jí společně bonbony. Šestiletá izolace od společnosti je poměrně slušnou překážkou v navazování kontaktů, ale přece se na ni směje štěstí. Kdeže štěstí, je to kluk! Směje se a nabízí jí bonbony ve tvaru písmenek. Má si vzít..? Jenže chlapec se neptá, vysype sáček na její lavici, záplava písmenek. Skládá svoje jméno – Daiki. Nejistě bere do ruky barevná cukrátka a skládá to své – Chika.
Poprvé skutečný přítel. Skutečný smích, ale jen s ním. První člověk, který nekřičí, ale směje se.
Ten kluk přinesl štěstí… dokonce se s ním dostala i do týmu. Jejich nový sensei je plný ideálů, Nobu Ataku. Druhý člen jejich týmu. Zcela nová dimenze, nové poznání. Mise a rozhled. První výlet mimo vesnici. Chi by se pravděpodobně usmívala u těchto vzpomínek.. vážně byla šťastná.
Zkoušky. První velký krok v jejím životě. Měla tenkrát strach..? Zcela určitě! Kdo by neměl..? Ale zvládla je! Bez klopýtnutí, bez jediného zaváhání prošla. Nesly se zvěsti o talentované uživatelce Meiton, možné nové naději klanu, ale Chikina rodina…? Nevěděla zhola nic a proč..? Věčně nemocný, slabý Shion probudil svou schopnost. Zklamání.. slovo, jež se v jejím životě nese tak často. Nikdy nebude dost dobrá, nikdy otce nedonutí uznat, že k něčemu je! Zatvrzení, nedat najevo smutek!
Mise, úkoly, pády a úspěchy. Nevnímala několik let skoro nic. Proč se snažit..? Kdo ji uzná..? Nejlepší přítel v jiném týmu, rodina, kterou nezajímá. Ale pokračovala ve svém úsilí.
Další zkoušky, další úspěch. Ale tentokrát už realita, nečekala od nikoho nic. První krok ke svobodě, našla si vlastní byt. Odstěhovat se z toho prokletého domu na okraji vesnice, žít! Nastoupila do speciální skupiny jouninů, její unikátní KG jí umožňuje dovolit si riskovat. Měsíce úmorné práce, dřiny a neustálého strachu ze smrti. Strachu..? Ne, smrt jí nikdy nepřišla jako konec, spíš začátek něčeho nového.  Jenomže to byla lež. Všichni až na ni zemřeli. Její rodiny nejlepší přítel. Ona utekla, chtěla se vrátit, nedokázala to. Bála se podívat do tváří, těch co zemřeli. Odešla do Kiri, chtěla začít znova.Táto, byl bys aspoň na tohle hrdý?… Zemřeli všichni i ty.
Ale to je fuk, do jejího života už nepatří. Začíná nová etapa, nová šance! Vesnice, pro kterou by udělala vše, naděje vymanit se z vlivu rodiny. Co by mohla chtít víc..? Třeba je konečně na čase najít si vlastní cestu a vlastní sen!


Ninja výbava : katana, shurikeny, kunai, výbušné lístky
Dovednostní body :
Ninjutsu - 4
Taijutsu - 3
Genjutsu/Obrana - 0
Kenjutsu- 0
Inteligence - 4
Síla - 3
Rychlost - 3
Chakra - 4
Ruční pečetě - 3
Ovládání Kekkei genkai - 4


Naposledy upravil Chika Hanato dne Mon Feb 10, 2014 5:47 pm, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Chika Hanato

Příspěvek pro Anonymní za Mon Feb 10, 2014 5:43 pm

všechno vypadá dobře ale ty dovednostní body si trošku sniž xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Chika Hanato

Příspěvek pro Anonymní za Mon Feb 10, 2014 6:36 pm

vypadá to dobře POVOLENO ale ještě si dej profilovku Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Chika Hanato

Příspěvek pro Anonymní za Mon Feb 10, 2014 6:55 pm

ještě napsat techniky

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Chika Hanato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru