Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?


Aimi Himitsu

Goto down

Aimi Himitsu

Příspěvek pro Anonymní za Sun Feb 09, 2014 8:41 pm

Jméno postavy : Aimi
Přezdívka : -
Charakter : Aimi je přátelká a zábavná. I když je milá a slusně vychovaná dokáže být i chladná a někdy trochu výbušná. Nevadí jí se zašpinit a ve většině případů se chová spíše jako nějaký tvrdohlavý kluk než nežná dívka. Je celkem soupeřivá ale boj nevyhledává.
Pohlaví : Žena
Sensei : Její otec
Věk : 17
Hodnost : Jounin

Klan : Himitsu
1) Jméno klanu : Himitsu(vyvražděn)
3) Specializace klanu : Kenjutsu
4) Historie klanu : Klan Himitsu byl velmi slavný a silny. Jeho specializací je Kenjustsu a to hlavně boj s tradiční Katanou. Klan Himitsu si potrpí na přísné pravidla a jakékoliv porušení těchto pravidel bylo přísně trestáno. V tomto klaně se dodržovala jedno hlavní pravidlo a to, že by vždy vůdcem klanu mněl být muž. Prvorozený syn z hlavní větve mněl přísnou výchovu a popravdě to mněl dost těžké. Tento klan byl ale nedávno vyvražděn.

Kekkei genkai: Shouton(krystal)
Popis KG: Ninja, který ovládá Shouton,vládne nad velice pevnými, ale i ostrými krystaly. Tento materiál je velice vhodný jak na útok, tak i na obranu. Ninja dokáže z krystalu vytvářet obrovské zbraně, ale i budovy, či celé labirinty.

Specializace Postavy : Kenjutsu a Ninjutsu
Má ráda : Přírodu, hudbu, kreslení, různé soutěže(jako je závod v běhu, hodu atd..nejradši vyhravaá) , sladkosti, zvířata a šerm
Nemá ráda : Prohru(ale zkousne to ba naopak příště se snažé ještě více), nesnáší když upozorňuje někdo na to že je plochá jako prkno.
Strach : Pavouci
Podstata : Shouton
Vesnice : Kirigakure no sato
Popis postavy : Má dlouhé blond vlasy. Na jejím obličejí jsou várazné její zelené oči a pihy. Je plochá a díky tomu nesnáší když na to někdo upozorňuje.

Životopis : Aimi se narodila jako prvorozená v hlavní větvi klanu Himitsu. Jelikož její matka už další děti mít nemohla a v klanu bylo jedno zaručené pravidlo, že klan může převzít jen prvorozený syn z hlavní větve. Rodiče Aimi se rozhodli, že její pohlaví utají a od té doby se Aimi musela převlékat za kluka. Už odmala byla vychovávaná tvrdým "sparťanským" řežimem. Zacházelo se s ní jako s chlapcem. Nejdříve to pro ni jako jemnou dívku bylo těžké ale časem si začala zvykat. Nikdo nevěděl že je kluk kromně jejich rodičů a pár dalších. Její rodiče se snažili aby se  podobala co nejvíce to šlo chlapcům ale její jemné rysy nezapřeli a proto se s ní žádni kluci bavit nechtěli a holky se ji bály. Počase si na samotu zvykla. Stejně ani na přátele nemněla čas a to díky šermu s jejím otcem a pevnou výchovou rodičů. Když ji bylo 15 už se chovala víceméně jako kluk ale stejně si přála si někdy obléct dívčí šaty a vypadat tak krásně jako ostatní dívky. Jednoho dne když byly v klanu Himitsu velké oslavy tak na klan zautočilo nespočet nukeninů a všechny až na Aimi zavraždili. Aimi se tomu jen tak tak vyhla a to díky tomu že takové kýčovité oslavy nemněla ráda a trénovala v lese. Když to zjistila byla ve velkém šoku. Po tom když už neexistoval klan a jeho přisné pravidla se rozhodla všem odhalit to že vlastně není chlapec ale dívka. Od té doby žila jako dívka i když její chováni se trochu lišilo od jejich vrstevnic.

Ninja výbabva : Katana, kterou zdědila po svém otci(Je to katana, která se předáva v klanu Himitsu už od založení), 2x kunai, 5x shuriken, 5x výbušný lístek

Dovednostní body :
Ninjutsu - 4
Taijutsu - 3
Genjutsu/Obrana - 0/1
Kenjutsu- 5
Inteligence - 4
Síla - 3
Rychlost - 3
Chakra - 5
Ruční pečetě - 4
Ovládání Kekkei genkai - 4

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Aimi Himitsu

Příspěvek pro Kuro za Sun Feb 09, 2014 8:53 pm

Povoleno
avatar
Kuro
Kage
Kage

Poèet pøíspìvkù : 553
Join date : 08. 02. 14

Zobrazit informace o autorovi http://narutogame.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Aimi Himitsu

Příspěvek pro Anonymní za Sun Feb 09, 2014 8:56 pm

Děkuji ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Aimi Himitsu

Příspěvek pro Anonymní za Mon Feb 10, 2014 6:40 pm

POVOLENO

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Aimi Himitsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru