Shōrai no sedai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?


Kasaku Uchiha

Goto down

Kasaku Uchiha Empty Kasaku Uchiha

Příspěvek pro Anonymní Sun Feb 09, 2014 4:03 pm

Jméno postavy :Kasaku Uchiha
Přezdívka : Kasaku
Charakter : chápaví,hrubší chování,nedůvěřiví,vtipný
Pohlaví : muž
Sensei : Gakusei Uchiha
Věk : 25
Hodnost :Vůdce Akatsuky
Klan : Uchiha
1) Jméno klanu : víme
3) Specializace klanu -víme
4) Historie klanu - víme
Kekkei genkai: Enton - vzniklo z Fuutonu a Katonu (je to vlastně posílený katon)
Specializace Postavy - Genjutsu
Má rád : svůj klan
Nemá rád : Anbu
Strach : z lízátek
Podstata : Fuuton, Katon
Vesnice : není
Popis postavy : viz. obr.
Životopis : Narodil jsem se v klanu Uchiha. Nikdy sem neměl sourozence,protože sem dobře vědel,že si mě přestanou všímat.Ale i tak když sem měl 6 rokoů,tak se my narodil bratr.Nikdo se my moc v rodině nevěnoval,protože jemu se všichni věnovali.Nesnášel sem svého malého bratra a on vždy zamnou dolejzal.Tak sem to nesnášel.Trénoval som sám například hod kunaií a vždycky zamnou došel z nějakými hračkamy a zeptal se mě:"Ideš si hrať?" Ja som mu vždycky povedal,že nemôžem a tak on odišiel smutný.Bolo my to srdečne jedno,že bol smutný.Keď som sa stal geninom,tak môj brat akorát bol an akadémii.Ako genin som si ho nevšímal a trénoval som nové techniky.Keď my raz rodičia prikázali,že ho mám zobrať domov z akadémie,tak sme sa tak pohádali,že som ho jednoducho nechal na ulici a odišl.On išiel sám pomaly domov.Ja som sa asi o 2 hodiny vracal domov a trošku som sa bál,že prečo som ho nechal samého na ulici,ale keď som došl domov,tak to tam horelo.Všetci boli mŕtvy a jeden ninja išiel zabiť mojho brata.Mne sa v tej chvíli prebudil sharingan,ale aj tak som svojho brata nedokázal zachrániť.Od vtedy som žil sam.Mal som len druhý stupeň sharinganu a nepodarilo sa my prebudiť tretí stupeň.Keď som išl na jednú misiu,tak počas nej som sa stratil.Keďže som sa straatil na misii,tak som vedel,že musím nájsť môj tým.Išl som sam cez tmavý les a bol som veľmi ostražit.Musel som byť,keďže to bola misi zabiť jedného nukenina.No nie zabiť,ale zajať.Bol som veľmi ostražit,ale na mňa niekto zaútočil zozadu.Ja som aktivoval sharingan a kopl som ho do úst a on ma kopol do brucha.Keď ma kopol,tak ma zajal.Bol som zviazan keď som sa prebudil a mal som na sebe iba spodné prádlo a chrbát ma bolel.Keď uvideli,že som sa prebudil,tak zobrali bič a začali ma bičovať po chrbte.Vedel som u prečo mám len spodné prádlo.Lebo ostatné prádlo bolo roztrhané od bičovania.Mal som jazvy všade po tele.Potom ma pustili,aby som odišl do Konohy a ukázala im ich silu.Daly na mňa nejaké handry a pustili ma neďaleko Konohy.Keď som došl ku bráne Konohy,tak som odpadl.Prebudil som sa až v nemocnici a musel som chodiť ku psychiatrovy,aby som sa dostal z toho.Keď už bolo dobré,tak ma hokage poslal znova ku mojmu týmu.Lenže v mojom týme na mňa už zabudli a nevedeli,kto som a vysmievali sa my pre moje jazvy.Preto som išl za hokagem či sa nedá niečo urobiť s týmy jazvamy.Väčšina jaziev my zmizla asi po roku,keďže Hokage o ničom nevedel,ale mám jednu veľkú jazvu na chrbte.Tú mám vždy skrytú.Išl som sam za tými nukeninmy do toho lesa.Znova ma prepadli,ale ja som použil raiton techniku a dokázal som ho omráčiť a doniesl som ho do konohy,aby išiel do väzenia.Hokage bol na mňa veľmi naštvaný,ale nakoniec sa iba usmial  a povedal my,aby som sa pripravil na chuninské skúšky.Tie som prešl bez problémov a získal som tretí stupeň sharinganu.Keď začala byť zima a začalo snežiť,tak som odišl z Konohy a přidal se ke skupině zvané Akatsuki. ( gomen za živák, jinak se to nedalo Very Happy)
Ninja výbabva : 10 kunají, 10 shurikenů, kratší katana, AKA plášť
Dovednostní body :
Ninjutsu - 5

Taijutsu - 5

Genjutsu/Obrana - 6/6

Kenjutsu- 5

Inteligence - 3

Síla - 6

Rychlost - 6

Chakra - 5

Ruční pečetě - 4

Ovládání Kekkei genkai - 5


Naposledy upravil Kasaku Uchiha dne Tue Feb 25, 2014 7:33 pm, celkově upraveno 4 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kasaku Uchiha Empty Re: Kasaku Uchiha

Příspěvek pro Kuro Sun Feb 09, 2014 4:17 pm

No, no..... tak nevím... no budiž, POVOLENO
Kuro
Kuro
Kage
Kage

Poèet pøíspìvkù : 553
Join date : 08. 02. 14

https://narutogame.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kasaku Uchiha Empty Re: Kasaku Uchiha

Příspěvek pro Anonymní Sun Feb 09, 2014 7:31 pm

Opravit gramatické chyby by nebylo od věci Razz

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kasaku Uchiha Empty Re: Kasaku Uchiha

Příspěvek pro Anonymní Sun Feb 09, 2014 8:23 pm

Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kasaku Uchiha Empty Re: Kasaku Uchiha

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru